مؤسسه آموزش زبان علوم و فنون کیش

بزرگترین مؤسسه آموزش زبان در خاور میانه

 
آگهی جذب مدرس زبان انگلیسی
نویسنده : محمدرضا فراهانی - ساعت ۱٢:٠٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٩/٢٢
 

مؤسسه آموزش زبان کیش شعبه برادران کرج، جهت تکمیل کادر آموزشی خود از مدرسین مجرب آقا و خانم جهت تدریس زبان انگلیسی دعوت به عمل می آورد.

 علاقمندان نام و نام خانوادگی، سوابق و تلفن تماس خود را در پیام خصوصی درج و یا با شماره زیر تماس حاصل نمایند:

4640825 - 4640796

 

 

 


 
comment نظرات ()
 
 
معرفی مؤسسه آموزش زبان کیش
نویسنده : محمدرضا فراهانی - ساعت ۱۱:۳۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٩/٢۱
 

موسسه زبان کیش یکی از موسسه​های وابسته به سازمان منطقه آزاد کیش است که در سال ۱۳۶۸ تأسیس شده​است.

این مؤسسه با دو دهه سابقه درخشان در امر آموزش زبان های خارجی، در بکارگیری متد های نوین آموزشی با پوشش همه مهارت ها و محوریت مکالمه، همواره کم رقیب بوده است که آمار دانشجویان شعبه های مؤسسه در سراسر کشور نیز گویای این واقعیت میباشد.

در حال حاضر موسسه کیش در آموزش زبان انگلیسی از سری کتاب​های Total English برای آموزش بزرگسالان و سری Pacesetter برای نوجوانان و مجموعه کتاب های Happy برای کودکان بهره می برد. همچنین این موسسه در آموزش زبان فرانسه از مجموعه کتابهای Café-Crème استفاده می‌کند. زبان های آلمانی و اسپانیایی نیز در برخی شعب تدریس میشود. 
comment نظرات ()
 
 
نخست گفتار
نویسنده : محمدرضا فراهانی - ساعت ۸:٥٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٩/٢۱
 

بسمه تعالی

در سال های اخیر شاهدپیشرفت روزافزون هموطنانمان در تمامی عرصه ها بوده ایم. بگونه ای که کمتر المپیاد علمی را می توان سراغ گرفت که نام پر افتخار کشور عزیزمان ایران در جمع مدال آوران نباشد. در اغلب رشته های ورزشی رشد چشمگیری داشته ایم و با وجود همه کمی و کاستی ها و ناملایمات از طرف بیگانه و خودی،در بسیاری از صنایع به خودکفایی رسیده ایم که این جز در سایه عنایات خداوند متعال و غیرت و همیت فرزندان این خاک پاک، امکانپذیر نبوده است.

به موازات این دستاورد ها، سطح آموزشی زبان های خارجی در کشورنیز پیشرفت خوبی داشته است. به این علت که حضور در هر یک از  میادین یاد شده و به روز بودن معلومات و اطلاعات مستلزم برقراری ارتباط و داشتن تعامل سازنده با نخبگان با ملیت های گوناگون است که این نیز خود نیازمند استفاده از زبانی مشترک میباشد.

سرعت رشد شهرستان کرج از حیث تراکم جمعیت و وسعت جغرفیایی، بسیار بالا است و همواره شاهد ایجاد و گسترش شهرک های مسکونی و صنعتی در اطراف آن هستیم،تا جایی که پتانسیل تبدیل شدن به استانی مستقل در آن ایجاد شده است. 

اما متأسفانه امکانات آموزشی و فرهنگی شهرستان،همپای این ازدیاد تراکم جمعیت، رشد مطلوبی نداشته است. و بخصوص در زمینه  آموزش زبان های خارجی این نقیصه بیشتر به چشم میخورد.

جوان بودن بافت جمعیتی شهرستان و کمبود مؤسسات معتبر و با تجربه سبب شده است که بسیاری از علاقمندان به یادگیری زبان های خارجی رنج سفر را بر خود هموار کرده و مدام به تهران آمد و شد داشته باشند.

از این رو بر آن شدیم که با تأسیس مؤسسه آموزش زبان علوم و فنون کیش(واحد برادران) در کرج نقش کوچکی در خدمت رسانی و ارتقاء فرهنگی این شهرستان داشته باشیم.


 
comment نظرات ()